Главная Кошки Спеціальна пропозиція. 4+2

Спеціальна пропозиція. 4+2

Печать

 

985x285_promo-4+2_

    

Під спеціальною пропозицією «4+2» мається на увазі надання знижки в розмірі 33,33%, виходячи з відпускних цін ТОВ «Рояль Канін Україна», на набір, що складається з шести упаковок з наступного асортименту повнораціонних вологих кормів:

      

      

       

Роздрібна ціна набору і остаточна знижка в точках роздрібної торгівлі може відрізнятися та визначається суб’єктами господарювання у сфері роздрібної та оптової торгівлі самостійно. Ціна товару до застосування знижки, та ціна кожної з упаковок корму зазначені окремо на цінниках в точках роздрібної торгівлі. Місце пропозиції – торговельна мережа України (у тому числі роздрібна та дрібнороздрібна торговельна мережа), крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких органи влади України тимчасово не здійснюють повноважень. Пропозиція діє з 19 лютого по 31 березня 2018 року за умови наявності акційного товару у відповідній торговельній мережі. Кількість акційного товару обмежена.

Всю необхідну інформацію про готовий корм, у тому числі про конкретну назву, отриману під час реєстрації, назву та зареєстроване місце здійснення діяльності власника реєстраційного посвідчення, якісний та кількісний склад компонентів, інструкцію для застосування та всі рекомендації стосовно безпечності, номер реєстраційного посвідчення, виданого Державним департаментом ветеринарної медицини, номер партії (серії), дату закінчення терміну придатності та іншу необхідну інформацію дивіться на споживчій тарі.

     

    

  • facebook
  • youtube