Новинка для котів породи БЕНГАЛЬСЬКА - Royal Canin
Главная Кошки Новинка для котів породи БЕНГАЛЬСЬКА

Новинка для котів породи БЕНГАЛЬСЬКА

Печать

Порода бенгальських котів з’явилася у 1963 році внаслідок схрещення домашнього кота з азійським леопардовим. Крок за кроком у результаті селективного розведення було виплекано бенгальську кішку, яка займає сьогодні вагоме місце серед учасників виставок домашніх тварин і в серцях захоплених власників та з гордістю носить назву «маленького леопарда».

Снимок

     

Бенгал – це кіт, який любить знаходитись у виру подій та обов’язково має бути в центрі загальної уваги! Він завжди там, де й усі інші члени родини, і невтомно вивчає все, що трапляється на його шляху. Втримати бенгальську кішку, захоплену грою, — те саме, що намагатися втримати голіруч) потік води!

Вважається, що коти породи бенгальська належать до тих, які найлегше піддаються дресируванню. Бенгала можна навчити приносити речі, ходити на повідку та навіть вмикати й вимикати світло. 

      

Компанія Royal Canin  розробила спеціальне харчування з крокетами ексклюзивної Y-подібної форми для котів породи бенгальська, що спонукають тварину до їх розгризання і таким чином допомагають підтримувати належну гігієну ротової порожнини. Для задоволення унікальних потреб котів породи бенгальська у формулу раціону було включено коктейль спеціальних видів клітковини для підтримання здоров’я системи травлення, значну кількість білків високого рівня засвоюваності (40%) для збереження м’язової маси та спеціальну суміш амінокислот і жирних кислот для максимального блиску шерсті.

Годуючи свого кота породи бенгальська раціоном Royal Canin Bengal, ви допомагаєте йому розкрити всю величність своєї породи!

    

Зустрічайте новинку в зоомагазинах вашого міста,  а також в інтернет зоомагазинах:

Logo

 

444  Zoodom_Begemot_ site-logo (2)

      

     

                              

  • facebook
  • youtube