Главная Royal Canin Новости Кодекс свідомих власників тварин

Кодекс свідомих власників тварин

Печать

Колись наш предок обрав собі за супутників кота й собаку. Це було тисячі років тому, в доісторичні часи.

Довгі століття ці колись дикі істоти адаптувалися до людини. Вчилися бути частиною нашого життя, звикали існувати поруч із нами. І зараз не можуть жити ніде, крім як біля нас. Це не їхня воля, це еволюція. Проте волю маємо ми, люди. Маємо дар – розуміти, свободу – діяти свідомо, і відповідальність – перед тими, хто поруч.

    

43106722_171366180452417_5795470857375580160_n

      

Повага. Ми знаємо: кожен кіт і собака – окремі істоти зі своїми унікальними особливостями й потребами, відмінними від людських. Ми, свідомі власники, поважаємо цю відмінність.

       

Увага. Щоб розуміти потреби кота й собаки, а значить – забезпечувати їм гідні умови життя, ми маємо бути уважними. Спостерігати та розуміти. Ми, свідомі власники, стараємося бути такими.

       

Партнерство. Кіт і собака не живуть для нас, вони живуть поруч. Ми, свідомі власники, ставимося до кота й собаки не як до іграшок, а з усією повагою та увагою – як до компаньйонів, які волею історії опинилися поруч.

     

Кожен, хто приєднався до Ініціативи свідомих власників тварин, розділяє ці базові принципи та прагне зробити життя котів та собак кращим.