Главная Собаки Європейська виставка собак вперше в Києві

Європейська виставка собак вперше в Києві

Печать

Royal_Canin_event_cover_2_3 (1)

Друзі, цього року в Україні вперше відбудеться наймаcштабніша європейська подія у світі кінології – Euro Dog Show 2017! І Royal Canin з гордістю став генеральним партнером цього неймовірного заходу. 
З 24 по 27 серпня 2017 року запрошуємо вас долучитися до першої виставки європейського масштабу, що проходитиме на території Міжнародного виставкового центру у м. Києві. 

         
Команда Royal Canin спеціально до цієї події  підготувала багато нових сюрпризів та подарунків для майбутніх і вже досвідчених власників собак. Наші експерти допоможуть підібрати оптимальний раціон для вашого собаки, а також надати консультацію щодо виховання та особливих потреб саме вашого улюбленця.

Виставка об’єднає найкращих експертів кінології з усіх куточків світу. У шоу візьмуть участь собаки найрізноманітніших порід з 55 держав, близько ста шанованих експертів, суддів всесвітніх чемпіонатів та керівництво Міжнародної кінологічної федерації. Судді оцінюватимуть екстер’єрні якості собак на численних рингах. На цій виставці найкращі представники різних порід зможуть отримати титул «Чемпіон Європи». Професійні фахівці з розведення, відомі хендлери, найкращі грумери світу активно готують своїх собак до участі у виставці. Насичена програма, однодумці та фахівці з усього світу гарантують неймовірну атмосферу та позитивні емоції.

     
Виставка працюватиме з 9:30 до 16:00.
Виставка проходитиме за адресою: Броварський проспект, 15, Міжнародний Виставковий Центр, павільйон №3.
Квитки можна придбати безпосередньо на виставці, вартість - 210 грн.

Ми з радістю чекаємо на власників собак на Euro Dog Show 2017! ☺

        

Дивіться відео з минулорічного Euro Dog Show 2016 у Брюсселі 

http://bit.ly/2voElZ9
http://bit.ly/2uw7oHs
http://bit.ly/2wOAB13

  • facebook
  • youtube