Головна Ваш собака Собака Небажана харчова реакція

Собака

Print
Небажана харчова реакція

Що таке небажана харчова реакція?

Небажана харчова реакція (AFR), також відома як харчова алергія або непереносимість, є поширеним захворюванням у собак.

Небажана харчова реакція виникає тоді, коли собака вживає їжу, до складу якої входить багато великих білків, які імунна система собаки вважає «шкідливими». Імунна система помилково пов’язує ці білки з потенційно шкідливими молекулами. В результаті цього помилкового розпізнання виникає алергічна реакція. Небажана харчова реакція – це серйозна хвороба, що викликає низку тривожних симптомів, які можуть суттєво вплинути на якість життя Вашого собаки.

icon_02_360x266

Ці симптоми включають серйозний свербіж шкіри, виразки на шкірі, почервоніння, випадіння шерсті, вушні інфекції та діарею. Небажану харчову реакцію можна ефективно контролювати. Але спочатку Ви повинні переконатися, що Ваш собака дійсно страждає саме від цього захворювання, тому що симптоми небажаної харчової реакції можуть бути схожими з іншими хворобами, які потребують іншого підходу до лікування.

Алергічні реакції, в тому числі запальні, виникають тоді, коли імунна система помилково розпізнає великі білки корму як потенційно шкідливі молекули.  

Як діагностувати небажану харчову реакцію?

Найкращим способом виявити: чи симптоми, від яких страждає Ваш собака, спричинені небажаною харчовою реакцією, є, так званий, «елімінаційний тест».

Для виконання цього тесту Ваш ветеринарний лікар попросить припинити годувати собаку звичайним кормом та почати годувати його виключно дієтичним раціоном, який не містить жодних алергенних білків, що можуть спричинити небажану харчову реакцію (елімінаційна дієта). Потім Ваш ветеринарний лікар попросить Вас декілька днів давати корм, яким Ви годували собаку раніше, щоб побачити, чи повертаються симптоми. Ця фаза відома під назвою «харчова провокація». Відповідно до результатів, ветеринарний лікар зможе сказати Вам, чи є у Вашого собаки небажана харчова реакція.

Як проводити елімінаційний тест за допомогою  ANALLERGENIC®?

icon_01_360x100

 Чому Ваш ветеринарний лікар призначив раціон ANALLERGENIC®?

ANALLERGENIC® – це раціон спеціально розроблений для використання в елімінаційних дієтах. Білки в ANALLERGENIC® були гідролізовані: цей процес робить молекули білків меншими та мінімізує ризик появи алергічної реакції. Важливо, що раціон ANALLERGENIC® – це єдиний корм Вашого собаки під час проведення цього тесту. Це збалансований раціон з високою смаковою привабливістю та дуже високої перетравності. 

Що робить ANALLERGENIC® таким особливим?

ANALLERGENIC® виробляється на основі використання інноваційного джерела білків (гідролізат пір’яного борошна), в якому майже 90% білків гідролізовано до максимально маленьких часток (окремі амінокислоти).

icon_03_360x145

В основі виробництва раціону ANALLERGENIC® лежить такий самий принцип, що використовується в замінниках молока для малюків з алергією. Це найбезпечніший спосіб попередити небажану харчову реакцію у Вашого собаки. Дуже маленький розмір білків у раціоні ANALLERGENIC® зводить до абсолютного мінімуму ризик прояву будь-яких алергічних реакцій.Как проводить элиминационной тест с помощью ANALLERGENIC®

Дотримання рекомендацій Вашого ветеринарнго лікаря, щодо проведення елімінаційної дієти, - це основна умова для виявлення хвороби, від якої страждає Ваш собака. Наступні поради допоможуть полегшити встановити правильний діагноз за допомогою ANALLERGENIC®. 

icon_01_100x100
  Мийте миючим засобом миску собаки, ваги або мірний стакан та ретельно прополіскуйте їх після кожного годування.
icon_04_100x100
  Якщо у Вас дома декілька домашніх тварин, заведіть окремі миску, ваги та мірний стакан.
icon_02_100x100
  Переконайтеся в тому, що всі члени родини розуміють небезпеку підгодовування собаки, який страждає на небажану харчову реакцію. Навіть овочі, які були в одній тарілці з м’ясом, можуть спровокувати реакцію. Якщо Ваш собака дуже любить поласувати, відкладіть в окремий чистий контейнер, що закривається, трохи добової порції раціону ANALLERGENIC® та підгодовуйте собаку цим кормом замість ласощів.
icon_05_100x100
  Купуйте раціон з розрахунку, щоб продукту вистачило на два-чотири тижні. Між годуваннями зберігайте ANALLERGENIC® у закритій упаковці в чистому, сухому місці. Для додаткового захисту ви можете зберігати відкриту упаковку в чистому контейнері з кришкою, але не пересипайте раціон з упаковки в контейнер. ANALLERGENIC® упаковується в спеціальних умовах, що виключають контамінацію, тому саме упаковка є найкращим місцем для його зберігання.
icon_03_100x100
  Перед контактом з раціоном ANALLERGENIC® завжди мийте руки, навіть якщо Ви готували їжу для своєї родини, та обов’язково мийте руки після контакту з кормом для інших домашніх тварин.

Допомагаючи собаці повернутися до нормального життя

dog2

Інформація про те, чи є у Вашого собаки небажана харчова реакція, допоможе ветеринарному лікарю підібрати правильний варіант дієтотерапії для покращення стану собаки. Якщо у Вашого собаки є небажана харчова реакція, Ваш ветеринарний лікар може порекомендувати продовжити годування високогідролізованим раціоном ANALLERGENIC® на підставі індивідуальної оцінки або перейти на частково гідролізовану дієту в якості довгострокового рішення.Якщо у Вашого собаки немає небажаної харчової реакції, Royal Canin пропонує низку спеціально розроблених дієт при різних захворюваннях шкіри.В залежності від стану собаки, Ваш ветеринарний лікар зможе порекомендувати правильне рішення, завдяки якому Ви будете спостерігати, як Ваш собака повертається до нормального життя. 

  • facebook
  • youtube