Цінності бренду Royal Canin - Royal Canin
Головна Royal Canin Про нас Цінності бренду Royal Canin

Про нас

Print
схема цінностей RC 600px-01

          

values-icons_200px_2

Знання та повага

Наша відданість принципу «Знання й повага до котів і собак» ґрунтується на спостереженні та науковому підході.    

«Коти і собаки понад усе»

Понад 45 років ми керуємось принципом «Коти і собаки понад усе» на шляху до своєї мети: забезпечити високоякісне здорове харчування, що задовольняє особливі потреби котів і собак. Для нас знання означає повагу до котів і собак та до їхньої унікальності.

Наука і спостереження: два джерела знань

Наукові дослідження щодня доповнюють наші знання. Міждисциплінарні дослідження, пристрасть до наукових розробок й прагнення до інновацій – це те, що визначає роботу нашої науково-дослідницької групи.

На додачу до використання суто наукового підходу, Royal Canin збагачує свої знання завдяки спостереженню за котами і собаками.  Ми налагодили співпрацю з професійними заводчиками, а також ми маємо унікальну можливість спостерігати за тваринами в наших розплідниках для котів і собак.

Повага до істинної природи собак і котів

Для Royal Canin знання означає повагу до котів і собак та неприйняття будь-яких форм антропоморфізму. Royal Canin здійснює свої спостереження, дослідження та створює інновації відповідно до цих етичних норм.

        

values-icons_200px_3

Філософія харчування

В основі філософії харчування Royal Canin лежить принцип точного дозування й урахування харчової цінності поживних речовин, або нутрієнтів.

Нутрієнти в основі інгредієнтів

Royal Canin відбирає інгредієнти відповідно до їх поживної цінності. Інгредієнти – це «засоби доставки» нутрієнтів (таких як протеїни, жири, вуглеводи, вітаміни і мікроелементи). Як і складний пазл, збалансований раціон – це точна комбінація поживних речовин, життєво необхідних для підтримання здоров'я котів і собак.

Високоякісне харчування

Окрім визначеного складу поживних речовин, перевагою програми здорового харчування Royal Canin є висока смакова привабливість і засвоюваність раціонів. Перш ніж випустити продукцію на ринок, ми проводимо низку досліджень у розплідниках для собак і котів та оцінюємо як смакові якості нашої продукції, так і те, наскільки добре раціони засвоюються системою травлення тварин.

    

values-icons_200px_4

Користь для здоров'я

Ми прагнемо забезпечувати якісніше і довше життя завдяки ідеально адаптованим дієтологічним рішенням.

Поруч із твариною впродовж усього її життя зі знанням і повагою до її особливих потреб

У кожному раціоні склад поживних речовин визначається з огляду на їх роль в організмі тварини й адаптований до відповідного життєвого етапу кота чи собаки. Належний раціон є вирішальним у підтриманні здоров'я тварини з моменту дозрівання плоду і до появи перших ознак зрілості.

Видимий результат: здорова шкіра, шерсть і ротова порожнина, ідеальна вага

Результат позитивного впливу здорового харчування на організм котів і собак має зовнішнє підтвердження: здорова шкіра, блискуча шерсть, оптимальна вага та належна гігієна ротової порожнини.

                          

values-icons_200px_5

Якість та безпека

Висуваючи більш ніж високі вимоги до виробництва, компанія гарантує якість і безпеку харчових продуктів Royal Canin.

Унікальний поживний склад

Справжнім свідченням професійного підходу компанії Royal Canin у галузі дієтології є той факт, що кожен вироблений нею продукт має однакові поживні властивості та якісні характеристики в усьому світі.

Жорсткий процес відбору сировини й постачальників

Усі постачальники підлягають регулярній перевірці на відповідність встановленим нормам безпеки харчових продуктів і стандартам якості.

Точний контроль, що поєднує відстеження продукції та відбір зразків

До того як потрапити на завод, кожній партії сировини присвоюється серійний номер, що дає можливість відстежувати готовий продукт протягом усього його життєвого циклу. Незалежно від виду або упаковки 100% сировини, що надходить на заводи Royal Canin, підлягають ретельній перевірці.

Технологічний процес, що отримав визнання

Змішування, екструзія, покриття оболонкою, висушування, фасування... Кожна крокета нашого корму має відмінну якість і відповідає високим виробничим стандартам незалежно від того, на якому заводі вона була виготовлена.

             

values-icons_200px_

Сталий розвиток

Люди, планета, продуктивність – це підхід Royal Canin до сталого розвитку та соціальної відповідальності.

Люди, які створюють нашу компанію: соціальна складова

Компанія Royal Canin забезпечує належні умови праці й безпеки для своїх співробітників. Ми заохочуємо різноманітність всередині наших команд і створюємо можливості для навчання новим професіям та підвищення кваліфікації за наявною спеціальністю.

«Глобальне мислення для дії на місцевому рівні»: довкілля

Ми цілеспрямовано працюємо, щоб мінімізувати можливий вплив нашого виробництва на довкілля: забезпечуємо сталість ресурсів сьогодні та в майбутньому, оптимізуємо вагу упаковки та герметичних контейнерів і забезпечуємо їх придатність до вторинної переробки, а також оцінюємо фактичні викиди в атмосферу й розробляємо методи їх зниження.

Прогрес через інновації: економічна продуктивність

З метою підтримання й постійного підвищення продуктивності нашої діяльності ми керуємося такими принципами: уважне вивчення потреб клієнтів і постачальників, гарантія оптимальної безпеки та якості харчових продуктів, які ми виробляємо, регулярне інвестування в наші виробничі об'єкти.

  • facebook
  • youtube