Про Royal Canin - Royal Canin

Про нас

Print

Royal Canin – глобальний експерт у галузі здорового харчування для котів і собак

Протягом понад 45 років наша компанія створює високоякісні раціони, щоб забезпечити підтримання здоров’я, належну якість і тривалість життя котів і собак по всьому світу.

Початок нашої історії

Нова епоха в харчуванні домашніх тварин розпочалася в 1967 році: французький ветеринарний лікар Жан Катарі виявив, що захворювання шкіри в собак було пов’язане з незбалансованим харчуванням. Він створив спеціальну суху кормову суміш із маїсових пластівців, злаків і м’яса, що мала забезпечити необхідний баланс поживних речовин. Позитивна динаміка лікування  підтвердила правильність його підходу – так зародилася ідея сухих раціонів і бренд Royal Canin.

 

v2_1000px

Наша місія

Сьогодні продукція Royal Canin доступна в понад 90 країнах світу. Місія нашої компанії залишається незмінною від моменту її заснування – створення високоякісного здорового харчування, що відповідає справжнім потребам котів і собак. Дієтологічні рішення Royal Canin спираються на два джерела знань, що доповнюють один одного: науку і спостереження.  

 

Campus-Images-Photos-Campus Royal Canin-000012_1.0

     

Наш підхід

«Коти і собаки – понад усе» і «Знання й повага» - це основоположні етичні принципи нашої компанії, якими ми керуємося при розробці кожної інновації.

Наші раціони спеціально розроблені, щоб найбільш точно задовольнити потреби тварини залежно від породи, розміру, віку, способу життя і фізіологічних особливостей. Кожен раціон Royal Canin – це складний пазл із понад 50 нутрієнтів (таких як протеїни, жири, вуглеводи, вітаміни і мікроелементи), відібраних у точній кількості відповідно до потреб організму тварини. Інгредієнти для нашої продукції відбираються за поживною цінністю і якістю нутрієнтів, тобто здатністю забезпечувати необхідними речовинами високої біологічної цінності.

 

Campus-Images-Photos-Campus Royal Canin-000015_1.0

    

Чим більше ми знаємо про котів та собак, тим краще розуміємо їхні реальні потреби і можемо більш точно їх задовольнити. Тому ми глибоко переконані, що знання – це ключ до поваги тварин та їхніх потреб. Royal Canin постійно збагачує свої знання за рахунок наукових досліджень, шляхом безпосереднього спостереження за тваринами та використовуючи досвід партнерів-професіоналів, зокрема, заводчиків котів і собак та ветеринарних лікарів. 

     

    

  • facebook
  • youtube