Royal Canin в Україні - Royal Canin
Головна Royal Canin Про нас Royal Canin в Україні

Про нас

Print

Royal Canin офіційно постачає в Україну продукцію для котів і собак уже понад 20 років. Щоб підтримувати в Україні діалог із власниками котів і собак, заводчиками та ветеринарними лікарями, а також забезпечувати для них кращий сервіс, у 2006 році було відкрито компанію «Рояль Канін Україна».

 

Campus Station de lagunage-Images-Photos-Campus Royal Canin-000003_1.0

    

Продукція Royal Canin в Україні – лише відмінна якість

Уся продукція Royal Canin, що постачається в Україну, відповідає єдиним глобальним стандартам ISO і внутрішнім стандартам компанії та має незмінно високу якість. Ця продукція виготовляється в країнах Європейського Союзу: сухі раціони виробляються на заводах у Польщі і Франції, а вологі раціони – на заводі в Австрії.

Завод Royal Canin у польському місті Неполоміце сьогодні є одним із найбільш сучасних і ефективних заводів із виробництва харчування для тварин. Він постачає продукцію в 17 країн світу, зокрема в Німеччину, Нідерланди, Швецію та Україну. У 2015 році завод вдруге отримав нагороду "Excellence" у рамках аудиту, проведеного міжнародною компанією LRQA. Ця нагорода свідчить про те, що технології заводу в галузі контролю якості й безпеки не лише відповідають міжнародним стандартам, а й значно перевершують їх.

Завод у місті Емарг на півдні Франції знаходиться на території великого виробничого центру компанії. Щорічно на ньому виготовляються з використанням найновіших технологій близько 150 000 тон сухих раціонів.

Royal Canin официально поставляет в Украину продукцию для котов и собак уже более 20 лет. Чтобы поддерживать в Украине диалог с владельцами котов и собак, заводчиками и ветеринарными врачами, а также обеспечивать для них лучший сервис, в 2006 году была открыта компания «Рояль Канин Украина».

  • facebook
  • youtube