Виробництво і якість - Royal Canin
Головна Royal Canin Про нас Виробництво і якість

Про нас

Print

12 заводів – 1 стандарт

Сьогодні сухі раціони Royal Canin виготовляються на 12 заводах на 4 континентах, що мають єдину виробничу модель і схему технологічного процесу. Про високий рівень стандартів управління якістю та контролю безпеки харчових продуктів на заводах свідчать сертифікати на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 22 000.

Кожен продукт Royal Canin має однакові поживні властивості та якісні характеристики в усьому світі. Де б не було виготовлено певний раціон, він точно відповідає формулі й відзначається однаково високою якістю, безпекою, ідентичним вмістом поживних речовин, смаковою привабливістю і ароматичним профілем.

 

Arboretum-Images-Photos-Campus Royal Canin-000002_1.0

 Тотальний контроль

Laboratoire Royal Canin-Images-Photos-Campus Royal Canin-000001

Ми повністю контролюємо якість і безпеку на всіх ланках єдиного ланцюга, що включають:

  • пошук постачальників сировини;
  • виробництво: від вхідного контролю кожної партії сировини до одержання кінцевого продукту;
  • зберігання й доставку продукції;
  • обслуговування клієнтів.

 

Перевірка 100% сировини та готової продукції

Використовуючи для виробництва сировину з різних країн світу, Royal Canin висуває до неї єдині вимоги, щоб точно відтворити формулу раціону. Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками, які пройшли процедуру жорсткого відбору. Більше того, перед розвантаженням лабораторії здійснюють ретельну перевірку 100% сировини, що надходить до заводів. Лише на підставі цих тестів видається дозвіл на прийом партії сировини чи ухвалюється рішення про відмову від неї.

Royal Canin проводить відбір проб кожної партії сировини та готової продукції, щоб здійснити в лабораторіях повне дослідження на відповідність стандартам якості й показникам безпеки. Крім того, ми відстежуємо готовий продукт до кінця його реалізації завдяки присвоєнню серійного номеру кожній партії сировини та готових раціонів.

    

  • facebook
  • youtube