Главная Кошки Royal Canin Cup 2018

Royal Canin Cup 2018

Печать

         

Офіційні правила участі у виставці під умовною назвою

«Royal Canin Cup 2018»

(надалі – «Акція»)

 

 1. 1.                   Замовником та Виконавцем Акції є:

1.1.              Замовником Акції є: ТОВ «РОЯЛЬ КАНІН УКРАЇНА», що знаходиться за адресою: 03150, місто Київ, вул. Червоноармійська, буд. 100, 3 поверх, код ЄДРПОУ: 33785471.

1.2.              Виконавцем Акції є: Дочірнє підприємство «Талан Коммунікейшнс «Talan Communications», що знаходиться за адресою: м. Київ, вул. Жилянська, 31, код ЄДРПОУ: 33194747.

 

 1. 2.                   Мета проведення Акції та інформаційна підтримка Акції

2.1.              Метою проведення Акції є збільшення обсягів продажу продукції під ТМ «ROYAL CANIN» (надалі за текстом – «Продукція»), привернення уваги споживачів та стимулювання придбання продукції, що розповсюджується Замовником Акції в рамках його комерційної діяльності, підвищення споживчого попиту.

2.2.              Офіційні правила рекламної Акції (надалі – «Правила») розміщуються в мережі Інтернет на сайті на www.royalcanin.com.ua/ua (надалі – «Офіційний сайт»).

 

 1. 3.                   Тривалість та територія (місце) проведення Акції

3.1.              Акція триває з 01 лютого 2018 року до 06 травня 2018 року включно (далі – «Період проведення Акції»). Строк реєстрації на Офіційному сайті до 01 травня 2018 року включно.

3.2.              Акція проводиться у м. Одеса, вул. Приморська, 6, Концертно-виставковий зал Одеського морського порту.

 

 1. 4.                   Учасники Акції

4.1.              В Акції можуть брати участь фізичні особи, що належним чином є зареєстрованими в одній з трьох категорій фелінологічних систем: FIFE, CFA, WCF, що підтверджуються відповідними документами (далі – «Учасник» або «Учасники»).

4.2.              Не визнаються Учасниками Акції і не мають права брати в ній участь:

¾                 працівники Замовника та Виконавця Акції та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

¾                 власники, працівники чи представники організацій, які виробляють або реалізують продукцію та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки);

¾                 власники та працівники рекламних агентств та партнерів, залучених до організації та проведення Акції, та члени їхніх сімей (чоловік/дружина, діти, брати/сестри, батьки).

4.3.              Участь в Акції обмежено дієздатних та недієздатних осіб здійснюється відповідно до чинного законодавства України.

 

 1. 5.                   Подарунковий фонд Акції

5.1.              Подарунками Акції (надалі разом «Подарунки») є:

5.1.1. Подарунок Акції – Авіатур на 2 (двох) осіб до Франції  у кількості 1 штука. Авіатур на 2 (двох) осіб до Франції включає в себе: проживання в готелі (7 ночей) зі сніданками (Hôtel Aparthotel Adagio Paris Centre Tour); авіапереліт Київ-Париж-Київ (економ-клас); груповий трансфер аеропорт-готель-аеропорт; екскурсійна програма (вхідні квитки по програмі); оглядова автобусна екскурсія по Парижу (4 години); відвідування Музею духів і парфумерії Fragonard; пішохідна екскурсія на Монмартр з відвідуванням білокупольної величної Базиліки Сакре-КЕР (2,5 години); медична страховка, візова підтримка у випадку відсутності біометричного паспорту. Дати здійснення Авіутуру з 17 травня 2018 року по 24 травня 2018 року включно.

5.2.              Кількість подарунків Акції, що зазначені в п. 5.1. цих Правил, обмежена.

5.3.              Характеристики Подарунків визначаються на розсуд Замовника/Виконавця Акції та можуть відрізнятися від зображень на рекламно-інформаційних матеріалах. Подарунки Акції обміну та поверненню не підлягають. Заміна Подарунків Акції грошовим еквівалентом або будь-яким іншим благом не допускається.

5.4.              Відповідальність Замовника та Виконавця обмежується вартістю та кількістю Подарунків, передбачених цими Правилами.

5.5.              Замовник та Виконавець Акції не несуть жодної відповідальності щодо подальшого використання Подарунків Учасниками Акції після їх одержання, за неможливість Учасників скористатись наданими Подарунками Акції з будь-яких причин, а також за можливі наслідки використання таких Подарунків Акції.

5.6.              Подарунок Акції надає його отримувачу право на отримання Авіатуру на 2 (двох) осіб до Франції. Для здійснення такого права Учасник, якого визначено отримувачем Подарунку Акції, та супроводжуюча його особа повинні мати дійсні закордонні паспорти або біометричні закордонні паспорти та повинні оформити, у разі необхідності, відповідні документи та здійснити необхідні дії, що вимагаються візовим центром/консульством/посольством країни, до якої здійснюється Авіатур, а також третіми особами, які надають послуги, що включені до Авіатуру (перевізником, страховою компанією, готелем та ін.). Замовник та Виконавець Акції не здійснюють оформлення паспорта громадянина України для виїзду за кордон, довідок та інших документів, пов’язаних з виїздом за кордон і використанням Головного Подарунку Акції. Замовник та Виконавець не несуть відповідальності за неможливість скористатися  Головним Подарунком Акції, що сталася з незалежних від них причин (неможливість виїзду отримувача та/або супроводжуючої його особи за кордон з будь-яких причин, що не залежать від Замовника та / або Виконавця Акції, в тому числі, але не обмежуючись: неможливість оформлення віз з причин/підстав, що висуваються візовим центром/консульством/посольством країни здійснення Авіатуру, відмови отримувачу та/або супроводжуючій його особі у видачі візи консульством/посольством та ін.).

5.7.              Отримувач Подарунку Акції за бажанням має право додатково за власний кошт оплатити всі власні витрати, не пов’язані з туристичними послугами, що включені до Подарунку Акції.

5.8. Відповідальність за правильність нарахування та своєчасність сплати податків та обов’язкових платежів до бюджету стосовно операцій з вручення Подарунку несе Виконавець Акції.

 

 

 1. 6.                   Умови участі в Акції та умови визначення переможця

6.1.              Для того, щоб взяти участь в Акції, особі, що відповідає вимогам розділу 5 цих Правил, необхідно здійснити дії в наступній послідовності:

6.1.1.         Бути зареєстрованим або зареєструватись в період проведення Акції в одній з трьох категорій фелінологічних систем: FIFE, CFA, WCF, що підтверджуються відповідним документами.

6.1.2.         Прийняти участь у виставці, що відбудеться з 05-06 травня 2018 року включно у м. Одеса, вул. Приморська, 6, Концертно-виставковий зал Одеського морського порту.

6.2. Всі Учасники, які виконали умови, визначені п. 6.1. цих Правил, беруть участь у визначенні отримувача Подарунку Акції.

6.3. По завершенню строку, зазначеного в пункті 3.1. Правил, Учасники не реєструються.

6.4. Замовник/Виконавець залишають за собою право виключити без попередніх попереджень з числа Учасників осіб, які не слідували умовам цих Правил. Такі особи не беруть участь в визначенні отримувача Подарунку.

6.5. Визначення Учасника Акції, який отримує право на одержання Подарунку, відбувається за допомогою компетентного журі. Головного Переможця обирають на основі голосування журі. Склад журі формується з одного представника з кожної федерації (WCF, FIFE, CFA) та одного представника Замовника. Журі обирає 1 (одного) Переможця.

 

 

 1. 7.                   Порядок та строки отримання Подарунку Акції

7.1.              Порядок та строки отримання Подарунків Акції:

7.2.              Учасник, який отримав право на одержання Подарунку Акції, оголошується Переможцем 06 травня 2018 року у м. Одеса, вул. Приморська, 6, Концертно-виставковий зал Одеського морського порту.

7.2.1. Для отримання Подарунку Акції його отримувач повинен протягом 3 (трьох) календарних  днів з моменту оголошення його Переможцем надати Виконавцю такі дані:

-  Надіслати на електронну адресу Виконавця Акції akoshuk@talan.kiev.ua скан таких документів Учасника Акції та особи, яка його супроводжує: паспорту (усі заповнені сторінки), копію довідки про присвоєння індивідуального податкового номеру (реєстраційного номера облікової картки фізичної особи – платника податків), копію діючого закордонного паспорту (перша сторінка).

Зазначені вище скани документів повинні бути достовірними, чіткими та розбірливими.

7.2.2. Умови реалізації Подарунку Акції буде додаткового повідомлено Виконавцем Акції.  

 

 1. 8.                   Обмеження

8.1.              Одна особа має право брати участь в Акції 1 раз.

8.2.              Номери телефонів, IP-адреси, поштові адреси та інші дані Учасників Акції, в діях яких було виявлено ознаки зловживань чи шахрайства не допускаються до подальшої участі в цій Акції. Рішення про недопущення до подальшої участі в акції Учасників Акції приймається самостійно Замовником/Виконавцем, і оскарженню не підлягає. Учасники, які були недопущені до подальшої участі в Акції незалежно від моменту недопущення їх до такої участі в Акції (до чи після отримання ними Подарунку), втрачають право на одержання будь-яких Подарунків, не одержаних на момент недопущення Учасника до подальшої участі в Акції, і при цьому не мають право на одержання жодних компенсацій.

 

 1. 9.                   Додаткові умови Акції

9.1.              Всі Подарунки Акції можуть бути отримані Учасниками Акції лише на умовах цих Правил.

9.2.              Відповідно до вимог статті 634 Цивільного Кодексу України до договорів приєднання, а саме можливості укладання такого договору лише шляхом приєднання однієї сторони до запропонованого договору, своєю участю у Акції всі Учасники Акції погоджуються з умовами цих Правил та зобов’язуються їх виконувати.

9.3.              Усі результати Акції остаточні й оскарженню не підлягають.

9.4.              Процедура визначення одержувача Подарунку не є лотереєю, або іншою, заснованою на ризику грою, і не переслідує мети отримання прибутку.

9.5.              Для організації та проведення Акції, а також для здійснення контролю за перебігом Акції Замовник/Виконавець має право залучати будь-яких третіх осіб. Замовник/Виконавець не несуть відповідальності за якість послуг операторів поштового, кур’єрського та телефонного зв’язку, в тому числі, але не обмежуючись, за технічні проблеми з передачею даних при використанні каналів зв’язку під час проведення Акції, роботу операторів зв’язку, будь-які помилки операторів зв’язку, внаслідок яких Учасники Акції не змогли зареєструватися на Офіційному сайті Акції та ін.

9.6.              Ці Правила, а так само як і будь-які зміни до них, набувають чинності з моменту їх розміщення на Офіційному сайті. Ці Правила можуть бути змінені та/або доповнені Замовником протягом всього Періоду проведення Акції. Зміна та/або доповнення цих Правил можливі у випадку їх затвердження й оприлюднення у тому ж порядку, що визначений для розміщення Правил Акції. Такі зміни та доповнення набувають чинності з моменту оприлюднення їх у спосіб, передбачений у цьому пункті Правил, якщо інше не буде спеціально визначене безпосередньо змінами/ доповненнями до цих Правил та умов. 

9.7.              Замовник /Виконавець Акції залишає за собою право змінювати фонд Подарунків Акції та/або окремих видів Подарунків Акції, або включити в Акцію інші Подарунки, не передбачені цими Правилами.

9.8.              Замовник /Виконавець не несе жодної відповідальності за неотримання будь-яким з Учасників Акції Подарунків Акції, з будь-яких причин, у тому числі з причини невиконання (несвоєчасне виконання) своїх обов'язків Учасниками Акції, передбачених цими Правилами, за настання обставин непереборної сили (форс-мажор), тощо.

9.9.              Замовник /Виконавець не бере на себе відповідальності у відношенні будь-яких суперечок стосовно Подарунку Акції. Замовник /Виконавець не вступає в будь-які суперечки стосовно визнання будь-яких осіб Учасниками/ переможцями Акції і прав на одержання Подарунків Акції. Замовник /Виконавець не бере на себе відповідальності за визначення прав сторін у будь-яких суперечках.

9.10.          Факт участі в Акції є згодою Учасника на надання персональних даних, у тому числі його прізвища, імені, по батькові, статі, віку, номеру мобільного телефону, адреси електронної пошти, іншої персональної інформації Замовникові/ третім особам, визначеним Замовником, в зв’язку з визначенням учасника переможцем Акції, та їх обробку Замовником Акції та/або його уповноваженими представниками, включаючи збір, систематизацію, накопичення, зберігання (у тому числі на випадок пред'явлення претензій), уточнення (оновлення, зміну), використання (виключно для цілей вручення Подарунку, індивідуального спілкування з Учасниками в цілях, пов'язаних з проведенням цієї Акції), розповсюдження, знеособлення, блокування, знищення персональних даних в цілях, пов'язаних з проведенням цієї Акції, відповідно до вимог чинного законодавства України.

9.11.          Беручи участь в Акції кожен Учасник Акції тим самим підтверджує свою згоду на безкоштовне використання наданої інформації, його особистих даних Замовником/Виконавцем, з маркетинговою та/чи будь-якою іншою метою методами, що не порушують чинне законодавство України (в т.ч. шляхом передачі третім особам), зокрема, на безоплатне використання його імені, прізвища, фотографії, інтерв’ю або інших матеріалів про нього (у разі надання учасником письмової згоди) з рекламною/маркетинговою метою, в т.ч. право публікації (в т.ч. його імені та фотографії) в засобах масової інформації, будь-яких друкованих, аудіо та відеоматеріалах, інтерв'ю зі ЗМІ, а також для надсилання інформації на адреси, вказані учасником Акції при реєстрації, повідомлень (в т.ч. рекламного характеру) тощо, без будь-яких обмежень за територією, часом та способом використання, і таке використання жодним чином не відшкодовуватиметься Замовником/Виконавцем та/або будь-якою третьою особою. Усі відео- та фотоматеріали, зроблені за участю учасників Акції, створені під час проведення Акції та/чи у зв’язку з Акцією, є власністю Замовника і використовуються без будь-якого відшкодування, при цьому винагорода за це входить до вартості отриманих Подарунків Акції (без додаткових виплат). Усі права інтелектуальної власності, що виникають у зв’язку з виконанням цього пункту Правил, належать Замовнику.

9.12.          Персональні дані переможців Акції будуть використовуватися виключно Виконавцем або уповноваженими ним особами, які діють на основі угод про нерозголошення конфіденційних даних у зв'язку з проведенням цієї Акції та виключно в рамках вручення Подарунків Акції, і не будуть надаватися жодним третім особам для цілей, не пов'язаних з цією Акцією.

9.13.          Відносно всіх персональних даних, наданих переможцями Акції, Виконавець або уповноважені ним особи будуть дотримуватися режиму їх конфіденційності та вживати заходів щодо забезпечення безпеки персональних даних у відповідності до Закону України «Про захист персональних даних».

9.14.          Беручи участь в Акції, кожен Учасник Акції підтверджує, що він ознайомлений з правами, що стосуються його персональних даних, і цим підтверджує, що Замовник Акції та/або Виконавець Акції та інші треті особи звільнені від зобов’язання направляти Учаснику Акції письмове повідомлення про права, мету збору даних та осіб, яким передаються його персональні дані.

9.15.          Учасник Акції, що здобув право на отримання Подарунку Акції, не може передавати своє право отримати такий Подарунок третім особам, у спадщину чи за договором дарування третім особам.

9.16.          У випадку виникнення ситуації, що припускає неоднозначне тлумачення цих Правил, будь-яких спірних питань та/або питань, не врегульованих цими Правилами, остаточне рішення приймається Замовником.

9.17.          Виконавець/Замовник не несуть жодної відповідальності за безпеку та за будь-які ризики, які можуть статися із здоров’ям та майном переможців Акції (а також осіб, які їх супроводжують), а також за будь-які недоліки при надання послуг/робіт третіми сторонами під час і у зв’язку із здійснення Авіатуру.

     

    

    

 • facebook
 • youtube