Головна Royal Canin Наші контакти Запитання й відповіді

Запитання й відповіді

Print

Інформація про продукцію Royal Canin

    

З яких країн постачають корми Royal Canin в Україну?

Для продажу в Україні компанія Royal Canin постачає продукцію, виготовлену в країнах Європейського Союзу: сухі раціони виробляються на заводах у Польщі і Франції, а вологі раціони – на заводі в Австрії.

   

Як власник кота чи собаки може придбати продукцію Royal Canin?

Продукція Royal Canin переважно реалізується в зоомагазинах, ветеринарних клініках або інтернет-зоомагазинах.

Зокрема, Ви можете обрати найближчу зручну для Вас точку продажу і на нашому сайті:

1) Натисніть Де придбати внизу сторінки.

2) Зазначте Ваше місто й оберіть, де б Ви хотіли б здійснити покупку – в зоомагазині, ветеринарній клініці чи інтернет-зоомагазині. Після цього на карті завантажаться адреси торгових точок, де реалізується продукція Royal Canin*.

3) Оберіть найзручніший для Вас варіант.

* Перелік торгових точок є приблизним, сформованим, виходячи із наявних у Royal Canin даних, і може не враховувати останні зміни. Перелік не є вичерпним. Продукція Royal Canin може реалізуватися в інших торгових точках. Суб’єкти господарювання здійснюють роздрібну торгівлю продукцією Royal Canin в торгових точках, перелік яких міститься на сайті, незалежно. ТОВ “Рояль Канін Україна” не надає гарантій щодо дотримання ними законодавства.

    

Як Royal Canin забезпечує якість своєї продукції?

Компанія Royal Canin забезпечує високу якість продукції завдяки тотальному контролю якості й безпеки на всіх ланках єдиного ланцюга:

Відбір сировини. Ми працюємо лише з перевіреними постачальниками. Лабораторії ретельно перевіряють 100% партій сировини, що надходить до заводів.
Виробництво. Усі 12 заводів сухих раціонів Royal Canin мають єдину виробничу модель і схему технологічного процесу. Високі стандарти управління якістю та контролю безпеки харчових продуктів на заводах підтверджують сертифікати на відповідність міжнародним стандартам ISO 9001 та ISO 22 000.
Зберігання та доставка продукції. Royal Canin дотримується належних стандартів безпеки під час зберігання і транспортування готових продуктів.
Обслуговування клієнтів. Ми забезпечуємо якісні консультації та сервіс для наших клієнтів, постійно підтримуючи з ними діалог.

Таким чином, де б раціон не був виготовлений, він точно відповідає формулі й має ідентично високу якість, безпеку, ідентичний рівень поживних речовин, смакову привабливість і ароматичний профіль.

Якщо у Вас виникнуть запитання щодо якості продукції Royal Canin, будь ласка, телефонуйте на номер гарячої лінії: 0 800 21 00 01 (безкоштовно в межах України).

   

Чому серед раціонів Royal Canin немає кормів із різними смаками, наприклад зі смаком ягняти чи лосося?

Підхід Royal Canin особливий: ми виходимо з потреб організму тварини у поживних речовинах (нутрієнтах) і вважаємо інгредієнти, наприклад м’ясо чи рибу, лише джерелами доставки поживних речовин. Адже для забезпечення процесів життєдіяльності організму тварин потрібні саме поживні речовини в певній кількості, що обумовлені фізіологічними особливостями.

Як це реалізується на практиці? Беручи до уваги потреби котів та собак в поживних речовинах (з урахуванням особливостей породи, розміру, віку, способу життя та фізіологічного статусу), ми розробляємо формулу того чи іншого корму.

Формула кожного нашого раціону, зазвичай, включає понад 50 поживних речовин, таких як протеїни, жири, вуглеводи, вітаміни, мінеральні речовини, які підібрані у такому співвідношенні, щоби забезпечувати харчові потреби саме котів чи собак.

Потім ми підбираємо інгредієнти, які можуть забезпечити необхідні для складу формули поживні речовини (нутрієнти) належної якості, поживної цінності та біологічної форми. Тому неважливо, що у нас немає кормів «з різними смаками», важливо, що наші корми кращим чином забезпечують задоволення харчових потреб саме котів і собак.

    

Чому крокети одного раціону в межах різних партій можуть відрізнятись за кольором і запахом?

Компанія Royal Canin не використовує жодних штучних барвників, синтетичних ароматизаторів чи стабілізаторів ароматів для виробництва раціонів. Проте існують природні варіації кольору інгредієнтів, що спричинює варіативність забарвлення крокет. У зв’язку з цим згідно з технологічними нормами у різних партіях продукції допускається колір крокет від світло-коричневого до темно-коричневого залежно від початкового кольору сировини. Це можна порівняти це з різноманітністю відтінків продуктів харчування, які Ви купуєте, наприклад м'яса, фруктів, овочів або соняшникової олії. При цьому відмінність у кольорі жодним чином не впливає на якість.

Інтенсивність аромату корму також може іноді варіюватись залежно від температури зберігання або умов доставки. З огляду на можливу тимчасову зміну інтенсивності аромату рекомендуємо Вам переводити своїх улюбленців із корму з попередньої упаковки на корм із нової упаковки того самого корму поступово – протягом 2-3 днів.

      

Рекомендації щодо годування

     

Як правильно переходити на раціон Royal Canin?

Якщо Ви вирішили перевести Вашого улюбленця на раціон Royal Canin з будь-якого типу годування (з іншого корму), необхідно здійснювати це поступово, адже системі травлення кота або собаки потрібен час для адаптації. Як правило, перехід на новий корм краще здійснювати протягом 7 днів у такий спосіб:

1-2-й день – 75% попереднього типу годування з додаванням 25% нового корму;
3-4-й день – 50% попереднього типу годування з додаванням 50% нового корму;
5-6-й день – 25% попереднього типу годування з додаванням 75% нового корму;
7-й день – 100% нового корму.
Зазначений спосіб переходу на раціон Royal Canin є орієнтовним і може відрізнятись залежно від стану здоров’я, віку, породи та інших індивідуальних показників Вашої тварини. Просимо звертатись до свого ветеринарного лікаря або до ТОВ «Рояль Канін Україна» за телефоном: 0 800 21 00 01 (безкоштовно в межах України) для отримання точної консультації щодо оптимального переходу Вашої тварини на новий корм.

   

Як правильно розрахувати добову норму раціонів?

Розрахувати добову норму раціону можна за таблицею на зворотному боці упаковки. За додатковою консультацією звертайтесь, будь ласка, за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 01 або до продавця Вашого зоомагазину.

    

Як слід зберігати раціони Royal Canin?

Сухі раціони зберігають свою смакову привабливість протягом 1,5-2 місяців після відкривання упаковки. Корм бажано зберігати в оригінальній упаковці у місці, придатному для зберігання харчових продуктів. Воно має бути сухим і добре захищеним від перепадів температури, прямих сонячних променів і шкідників. Після кожного годування важливо ретельно закривати пакет, максимально видаляючи з нього повітря. Крім того, радимо обирати фасування корму відповідно до розміру тварини (наприклад, упаковка ємністю 10 кг може виявитися занадто великою для однієї кішки й потребуватиме тривалого зберігання).

Вологі раціони після відкривання упаковки повинні зберігатись у холодильнику, в оригінальній упаковці, щільно закриті чистою кришкою або харчовою плівкою. Після відкривання вони зазвичай зберігають свою смакову привабливість біля 48 годин, тому бажано не зберігати їх довше. Оскільки корм кімнатної температури більш привабливий для тварин, спробуйте нагріти його, перш ніж згодувати коту чи собаці.

Крім того, не забувайте регулярно мити миску свого улюбленця і ретельно споліскувати її чистою водою, адже рештки їжі можуть приваблювати бактерій і комах.

    

Чи можна змішувати сухий корм Royal Canin з домашньою їжею?

Корми Royal Canin – це повнораціонне харчування, що, за умови правильного підбору корму після проведення належних консультацій з нашими фахівцями і ветеринарними лікарями, враховує фізіологічні потреби тварини і не потребує змішування з домашньою їжею. При цьому важливо забезпечувати Вашому домашньому улюбленцю належну кількістю питної води.

   

Чи можна змішувати раціони Royal Canin?

Ми не рекомендуємо змішувати різні раціони, адже кожен із них створений для задоволення певних потреб тварини. Саме виходячи з цих потреб і розробляється його формула: рівень вмісту основних джерел енергії, макро- і мікронутрієнтів, ароматичний профіль. Змішування різних раціонів призведе до дисбалансу поживних речовин, і, як результат, до неповноцінного задоволення потреб тварини.

   

Як правильно змішувати сухий і вологий корм?

Змішувати сухий і вологий корм можна навіть у межах одного годування, враховуючи харчову поведінку та смакові вподобання Вашого улюбленця. При цьому слід дотримуватись рекомендацій щодо розрахунку добової норми, а також враховувати сумісність певних видів раціонів. Якщо у Вас виникнуть додаткові запитання, звертайтесь за телефоном гарячої лінії: 0 800 21 00 01.

   

Як переходити з одного раціону Royal Canin на інший?

Перехід з одного раціону Royal Canin на інший рекомендуємо здійснювати поступово протягом 2-4 днів, оскільки системі травлення кота або собаки потрібен час для адаптації:

1-й день - 75% попереднього раціону з додаванням 25% нового раціону;
2-й день - 50% попереднього раціону з додаванням 50% нового раціону;
3-й день - 25% попереднього раціону з додаванням 75% нового раціону;
4-й день – 100% нового раціону.

   

Для ділових партнерів Royal Canin

  

Які умови співпраці з компанією Royal Canin?

Зателефонувавши на номер: 0 800 21 72 81 або 0 800 21 00 01, Ви отримаєте контактний номер менеджера, який докладно розповість про всі умови співпраці.

   

Ми уклали договір про співпрацю. Куди звернутись, щоб зробити замовлення?

Ви можете зателефонувати на номер безкоштовної лінії приймання замовлень: 0 800 21 72 81, що працює з понеділка по п’ятницю з 8:00 до 19:00.

   

Хочемо запропонувати Вашій компанії свої послуги. До кого можна звернутись?

Надсилайте свої пропозиції електронною поштою на адресу: info.ua@royalcanin.com, зазначивши у темі листа назву відділу, для якого актуальна Ваша пропозиція.

   

Ми відкрили зоомагазин/ветеринарну клініку/інтернет-зоомагазин чи зареєстрували розплідник і хочемо закуповувати продукцію Royal Canin. З ким можна зв’язатись із цього питання?

Ви можете зателефонувати на: 0 800 21 72 81 або 0 800 21 00 01 (гаряча лінія), де Вам підкажуть контакти відповідального менеджера.

    

    

  • facebook
  • youtube