Головна Royal Canin Про нас Наші переваги

Наші переваги

Print

Наші переваги

Кожен раціон Royal Canin – це складний пазл із понад 50 нутрієнтів (таких як протеїни, жири, вуглеводи, вітаміни і мікроелементи), відібраних у точній кількості відповідно до потреб організму тварини. Відштовхуючись від необхідної кількості нутрієнтів, ми підбираємо ті інгредієнти, які необхідні для того чи іншого раціону.

Причина такої прискіпливості криється у нашому глибокому переконанні, що домашні тварини – це не люди. Кожен кіт та собака має унікальні природні потреби – і саме ними, а не власними смаками, має керуватись кожен люблячий та відповідальний власник. Ці потреби ми визначаємо шляхом ретельних досліджень і задовольняємо їх, створюючи здорове харчування преміум-класу. Ми усвідомлюємо, що лише враховуючи весь спектр особливостей тварини можливо забезпечити таку якість харчування, яка сприятиме найліпшому здоров’ю та довголіттю котів і собак.

preim-01_ua

Харчування від Royal Canin створене виконувати чотири основні функції:

  • Забезпечувати енергією: у правильно розрахованій кількості білки, вуглеводи та жири поповнюють щоденні запаси енергії котів та собак та задовольняють їхні харчові потреби.
  • Підтримувати розвиток і кондицію тіла тварини: амінокислоти, мінерали, вітаміни та жирні кислоти забезпечують здоровий фізичний розвиток та підтримку хорошої кондиції тіла тварини.
  • Підтримувати здоров’я: антиоксиданти, пребіотики, клітковина та незамінні жирні кислоти – відповідне співвідношення поживних речовин допомагає підтримувати здоров’я при захворюванні нирок, проблемах із травленням та іншими поширеними недугами домашніх улюбленців.
  • Забезпечувати особливий догляд: специфічні поживні речовини можуть бути обмежені або додані до харчових формул задля вирішення певних проблем зі здоров’ям собаки чи кота.

Хоча тварини і не можуть говорити, але за них це може зробити наука. Ми проводимо ґрунтовні дослідження та розробляємо точні формули раціонів у наших глобальних Центрах інновацій. Саме наукові знання дозволяють нам знайти правильну відповідь на важливе запитання: чого насправді потребує тварина? Завдяки унікальному підходу Royal Canin кожен власник може бути упевнений: його кіт чи собака отримує разом із харчуванням той баланс поживних речовин (нутрієнтів), який забезпечить улюбленцю максимально здоровий розвиток та довголіття.

  • facebook
  • youtube