Головна Royal Canin Про нас Royal Canin в Україні

Royal Canin в Україні

Print

Royal Canin в Україні

Щоб підтримувати в Україні діалог із власниками cобак і котів, заводчиками та ветеринарними лікарями, а також забезпечувати для них кращий сервіс, у 2006 році було відкрито компанію «Рояль Канін Україна».

royal-inua-01_ua

Уся продукція Royal Canin, що постачається в Україну, відповідає єдиним глобальним стандартам ISO і внутрішнім стандартам компанії та має незмінно високу якість. Ця продукція виготовляється в країнах Європейського Союзу: сухі раціони виробляються на заводах у Польщі та Франції, а вологі раціони – на заводі в Австрії.

royal-inua-02_ua

Щороку компанія реалізовує проекти, що розширюють коло нашої діяльності. Так, наприклад, «Рояль Канін Україна» є ініціатором кількох соціально важливих проектів. Мета кожної такої ініціативи співпадає із глобальною ціллю діяльності Royal Canin – створити кращий світ для тварин.

Серед таких проектів:

  • «З турботою про найменших» – соціальний проект, націлений на допомогу бездомним тваринам із притулку для тварин «Сіріус».

      Дізнатися більше >>

  • «Обстеж кота від носа до хвоста» – ініціатива від Royal Canin, створена для заохочення турботливих власників котів відвідати ветеринара для профілактичного огляду їхнього улюбленця.

      Дізнатися більше >>

Слідкуйте за акційними пропозиціями, новими захоплюючими проектами та дізнавайтесь більше про діяльність Royal Canin в Україні, підписуючись на наші сторінки у соцмережах!

  • facebook
  • youtube