Про Royal Canin

Print

Про Royal Canin

Повага до справжньої природи собак і котів – у найвищому пріоритеті нашої діяльності. Адже головною місією компанії Royal Canin є підтримка здоров’я вашого домашнього улюбленця завдяки найточнішим харчовим рішенням.

У 2018 році компанія відзначає 50-річчя своєї діяльності. За цей час бренд Royal Canin став впізнаваним у всьому світі, а висока репутація компанії підтверджена мільйонами задоволених власників собак і котів у десятках країн на п’яти континентах.

ab-royal-01_ua
ab-royal-02_ua

Чому ж стільки власників довіряють саме Royal Canin?

По-перше, компанія Royal Canin стала новатором у розробці харчових рішень, що враховують індивідуальні особливості собак і котів: їх породу, вік, розмір, спосіб життя та стан здоров’я. Наші дієтологи розробили більше 350 формул різноманітних преміум-раціонів, аби задовольнити специфічні потреби собак і котів.

По-друге, ми ніколи зупиняємося на досягнутому. Компанія постійно інвестує у новітні розробки та дослідження, здобуває знання шляхом безпосереднього спостереження за тваринами та використовуючи досвід партнерів-професіоналів, зокрема фахівців із розведення котів і собак, ветеринарних лікарів, дієтологів та інших фахівців. Усе заради того, аби наші харчові рішення допомагали домашнім улюбленцям щодня насолоджуватись здоров’ям.

  • facebook
  • youtube