Головна Ваш кіт Кішка Важливі факти про кішок

Кішка

Print
Важливі факти про кішок

Кожен власник кота зичить своєму улюбленцю здоров'я і довгих років життя. У багатьох власників любов до кішки часто виражається у бажанні побалувати її смачненьким, урізноманітнити раціон якомога більшою кількістю продуктів. Проте це не тільки не принесе тварині користі, а й може зашкодити. Деякі факти про кішок, які важливо знати:

          

 

- Кількість смакових рецепторів у кішки - всього 500, тоді як у людини – 9000! Кішки практично не відчувають солодкий смак, не звертають увагу на колір корму і не мають потреби в різноманітності раціону. Швидше навпаки, різкі зміни в звичному харчуванні кішки можуть призвести до розладу травлення.

- Щелепи кішки, м'ясоїдного хижака, влаштовані таким чином, що вони здатні тільки розгризати їжу, але не розжовувати.

- Дорослі кішки часто не переносять лактозу, тому коров'яче молоко - не кращий продукт для кішки. Воно не засвоюється і може викликати розлади травлення, аж до діареї.

- Кішка їсть від 10 до 16 разів на день маленькими порціями, і завдяки досить короткому кишечнику транзит корму відбувається швидко. Тому кішці необхідний легкозасвоюваний корм і постійний доступ до нього (багаторазове годування).