Главная Ваша собака Собака АКЦІЯ! ПЛАТИ ЗА 8 ОТРИМУЙ 12

АКЦІЯ! ПЛАТИ ЗА 8 ОТРИМУЙ 12

Печать

    

RC_banner_8_12_985х285_dog_

     

**Акційна пропозиція доступна в інтернет-магазинах та поширюється на такі товари:  

Повнораціонний вологий корм для дорослих собак породи чихуахуа віком від 8 місяців CHIHUAHUA ADULT

Повнораціонний вологий корм для дорослих собак породи йоркширський тер’єр віком від 10 місяців YORKSHIRE TERRIER ADULT

    

* Під спеціальною пропозицією «Плати за 8 упаковок вологого корму, отримуй 12!» мається на увазі надання знижки в розмірі 33,33%, виходячи з відпускних цін ТОВ «Рояль Канін Україна», на набір, що складається з дванадцяти упаковок з асортименту повнораціонних вологих кормів вагою 85 г (за виключенням RENAL FELINE CHICKEN Pouches) для котів або для собак.

   

Роздрібна ціна набору і остаточна знижка в точках роздрібної торгівлі може відрізнятися та визначається суб’єктами господарювання у сфері роздрібної та оптової торгівлі самостійно. Ціна товару до застосування знижки, та ціна кожної з упаковок корму зазначені окремо на цінниках в точках роздрібної торгівлі. Місце пропозиції – торговельна мережа України (у тому числі роздрібна та дрібнороздрібна торговельна мережа), крім тимчасово окупованих територій та територій, на яких органи влади України тимчасово не здійснюють повноважень. Пропозиція діє з 25 лютого по 31 березня 2019 року за умови наявності акційного товару у відповідній торговельній мережі. Кількість акційного товару обмежена.

Всю необхідну інформацію про готовий корм, у тому числі про конкретну назву, отриману під час реєстрації, назву та зареєстроване місце здійснення діяльності власника реєстраційного посвідчення, якісний та кількісний склад компонентів, інструкцію для застосування та всі рекомендації стосовно безпечності, номер реєстраційного посвідчення, виданого Державним департаментом ветеринарної медицини, номер партії (серії), дату закінчення терміну придатності та іншу необхідну інформацію дивіться на споживчій тарі.